SKLEP INTERNETOWY 

logo-www

TECHTRONIK S.J.

ul.Targowa 11a

82-500 Kwidzyn

tel. 55 261-53-54, 55 279-72-65
mail: sklep@techtronik.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piatek 10:00-18:00
Sobota  10:00-14:00

box1

844-banner-serwis-www-alsen

876-stx-slim-banner-236x197_pl

260x330-SSD

 

 

 

    Materiały eksploatacyjne

  Oferujemy szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych do większości
drukarek laserowych i atramentowych.
Posiadamy Oryginalne tusze i tonery ,
jak i alternatywne (zamienniki) firm TB Print , ACTIVJET , ACTIS.

actis370-TB_

activjet

Materiały eksploatacyjne jakie sprzedajemy posiadają gwarancje
wymiany a jakość potwierdzają certyfikaty ISO
TUV Reinland Poland i Politechniki Wrocławskiej  

 

   Komputery Stacjonarne/Notebooki/Akcesoria

  Oferujemy szeroka gamę produktów komputerowych, markowe komputery PC oraz zestawy składane na zamówienie jak specjalne jednostki dla Graczy. 

HP z monitorem

Asus

Do Państwa dyspozycji są dostępni nasi specjaliści w zakresie dobrania
odpowiednich podzespołów oraz pomogą w instalacji i konfiguracji
wysmażonego komputera. Posiadamy w ofercie nowoczesne komputery typu notebook renomowanych firm takich jak HP. Toshiba , Lenovo , Asus, Acer

notebook

    Oprogramowanie Sage Symfonia

Mała księgowość

Program jednostanowiskowy i jednofirmowy przeznaczony dla firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego. Ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych.

Handel

Program jednostanowiskowy i jednofirmowy wspomagający obsługę sprzedaży i magazynu. Wystawia dokumenty sprzedaży, magazynowe, zakupu i płatności. Współpracuje z drukarkami i kasami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych

 
 

Faktura i kasa

Program jednostanowiskowy i jednofirmowy pozwala zaplanować i prowadzić sprzedaż w firmach nieposiadających magazynu. Umożliwia kontrolę płatności za wystawione dokumenty sprzedaży. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.

e-Dokumenty

Aplikacja do zarządzania i archiwizacji dokumentów elektronicznych będących w obiegu firmy. Umożliwia wysyłanie i odbieranie e-dokumentów oraz ich przechowywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

SERWIS /Naprawa Komputerów /Obsługa Firm

  Jeśli zauważyłeś złą lub nie prawidłowa prace Twojego Komputera, nie wpadaj w panikę! Zadzwoń lub przyjdź do naszego SERWISU!

W dobie rozwoju branży IT oraz coraz bardziej powszechnego użycia komputerów w domach, szkołach, biurach, kiedy komputer stał się dla nas jedynym miejscem, w którym dokumentujemy naszą pracę lub najważniejsze w życiu chwile, niezwykle istotna jest świadomość tego, że komputery nie są nieomylne. Nieprzemyślane działania człowieka, awaria sprzętu, wirusy mogą spowodować, że cała Twoja dotychczasowa praca pójdzie na marne. Nie martw się jednak, bo jesteśmy wstanie naprawić twój sprzęt. Czasami wymaga to większego nakładu pracy, ale prawie zawsze przynosi ona oczekiwany efekt.